Heimdal Håndball - Håndball

Trenere og lagledere

Trenere og lagledere

Ta kontakt med Heimdal Håndball styret om du ønsker å starte lag for gutter født i 2010

Adresseliste trenere og lagledere

Lag Funksjon Navn Telefon E-post adresse
Damer 3. div Lagleder Trine R Sunde 41 291 386 triners@live.com
Trener Kristin Børseth 41 318 524 kristin@kjorforlivet.no
Trener Martin Bergqwist 99 459 523 mrnbqs@gmail.com
Gutter 2002 (G17) Lagleder Lasse Kvalvik

90 609 942 lasse.kvalvik@ntebb.no
Trener Emil Holden 94 247 606 emil.holden@no.nestle.com

Jenter 2004 (J15) Lagleder Anita Olsøybakk Olden 95 050 677 anita.olden@gmail.com
Trener Marte Drivenes martedrivenes@hotmail.com
Trener Ida Charlotte Handberg 99 233 396 idacharlottehandberg@gmail.com
Gutter 2004 (G15) Lagleder Mette Olsen 91 915 786 methelo@live.no
Trener John Storsve Atwal john@rg.no

Jenter 2005 (J14) Lagleder Kirsti Løvaas 90 882 759 kirstilo@frisurf.no
Trener Håvard Flasnes 90 871 771 havard.flasnes@sb1finans.no
Trener Rune Alterskjær

Jenter 2006 (J13) Lagleder Jørgen Sandnes 95 200 887 jirgen@online.no
Trener Camilla Wesche 95 293 650
cadwesch@gmail.com
Trener Mats Olsen mats.olsen2@gmail.com
Trener Roger Willmann
Gutter 2006 (G13) Lagleder Liv Olsen livenolsen@gmail.com
Trener Terje Klungerbo terje.klungerbo@outlook.com
Jenter 2007 (J12) Lagleder Ellinor Heggset 41 540 253 ellinor.heggset@rise-pfi.no
Trener Kirsti Løvaas kirstilo@frisurf.no
Hjelpetrener Ilma Repesa
Gutter 2007 (G12) Lagleder Wenche W. Finseth 92 026 451 wenche.w.finseth@hotmail.com
Trener Hilde Sørø 98 024 347 hmsoro@gmail.com
Hjelpetrener Ronny Sundberg ronny.sundberg@lovenskiold.no
Jenter 2008 (J11) Lagleder Geir Ellevset 97 077 595 geir.ellevset@statkraft.com
Lagleder Anny Hovde Moen 93 027 327 anny.hovde.moen@stfk.no
Trener Linda Rønning Munkvold lindaronning@hotmail.com
Trener Katrine Kjøllesdal post@katrinefoto.no
Gutter 2008 (G11) Lagleder Lene Hammertrø 975 21114 lene.hammertro@gmail.com
Trener Monica Tønnesen Dahle 93 642 604 monica.tonnesen.dahle@gmail.com
Trener Siri Svestad 40 214 481 sirroline@hotmail.com
Jenter 2009 (J10) Lagleder Kristin Sommervold
kristin.sommervold@hotmail.com
Trener Elisabeth K. Ulsund 93 499 550 elisabethkulsund@gmail.com
Trener Lisa Marie Flatmo-Fenne 944 87 669 lisa.m.flatmo@hotmail.com
Gutter 2009 (G10) Lagleder Jannike Lund 95 174 764 jalund17@gmail.com
Trener Victor Ekpete 90 089 001 vekpete@online.no
Trener Beate Nergård 97 592 599 beatenergard@hotmail.com
Jenter 2010 (J9) Lagleder Heidi Bjørnli

heidirollb@gmail.com
Trener Ann Helen Nilsen93 211 250annhelen2015@gmail.com
Trener Øyvind Asklund
Gutter 2010 (G9) Lagleder
Trener
Jenter 2011(J8) Lagleder Tine Marie Dypvik

tine_marie85@hotmail.com
Trener Lene Granbo Midttun 92 620 643 lene_granbo@msn.com
Gutter 2011 (J8) Lagleder Elisabeth Brox 98 062 583 elisab_brox@hotmail.com
Trener Monica Tønnesen Dahle 93 642 604 monica.tonnesen.dahle@gmail.com
Mix 2012 Lagleder Tajma Delic - Berge tajma_delic@hotmail.com
Trener Linn Solberg 92 66 07 84 linn_jeanette72@hotmail.com
Trener Helle-Marie K. Langørgen

hellemariekl@gmail.com

Mix 2013Lagleder
TrenerSiri Svestad40 214 481sirroline@hotmail.com

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift