Heimdal Håndball - Håndball

Oppmenn og trenere

Oppmenn og trenere

Ta kontakt med Heimdal Håndball styret om du ønsker å starte lag for gutter født i 2010

Adresseliste oppmenn og trenere

 

Lag            Funksjon            Navn            Telefon            E-post adresse
Damer 3. div   Lagleder   Trine R Sunde   41 291 386   triners@live.com
    Trener   Kristin Børseth   41318524   kristin@kjorforlivet.no
    Trener   Martin Bergqwist   99459523   mrnbqs@gmail.com
                 
Gutter 2002 (G16)   Lagleder   Jannicke Hegge   48 502 542   jannicke.hegge@gmail.com
    Trener   Emil Holden   94 247 606   emil.holden@no.nestle.com
    Hjelpetrener   Joakim Hegge   45 200 789   joakim.hegge@coop.no
Jenter 2004 (J14)   Lagleder   Anita Olsøybakk Olden   95 050 677   anita.olden@gmail.com
    Trener   Marte Drivenes       martedrivenes@hotmail.com
    Trener   Ida Charlotte Handberg   99 233 396   idacharlottehandberg@gmail.com
                 
Gutter 2004 (G14)   Lagleder   Mette Olsen   91 915 786   methelo@live.no
    Trener   John Storsve Atwal       john@orkla-revisjon.no
Jenter 2005 (J13)   Lagleder   Beate Grøseth   92 020 014   beategroseth@gmail.com
    Trener   Håvard Flasnes       havard.flasnes@sb1finans.no
    Trener   Petter Jensen   474 545 55   petter.daniel.jensen@ntebb.no
                 
Jenter 2006 (J12)   Lagleder   Jørgen Sandnes   95 200 887   jirgen@online.no
    Trener   Camilla Wesche       cadwesch@gmail.com
    Trener   Mats Olsen       mats.olsen2@gmail.com
                 
Gutter 2006 (G12)   Lagleder   Liv Olsen       livenolsen@gmail.com
    Trener   Terje Klungerbo       terje.klungerbo@outlook.com
                 
Jenter 2007 (J11)   Lagleder   Ellinor Heggset   41 540 253   ellinor.heggset@rise-pfi.no
    Trener   Kirsti Løvaas       kirstilo@frisurf.no
    Hjelpetrener   Håvard Flasnes       havard.flasnes@sb1finans.no
                 
Gutter 2007 (G11)   Lagleder   Wenche W. Finseth   92 026 451   wenche.w.finseth@hotmail.com
    Trener   Hilde Sørø   98 024 347   hmsoro@gmail.com
    Hjelpetrener   Ronny Sundberg       ronny.sundberg@lovenskiold.no
                 
Jenter 2008 (J10)   Lagleder   Geir Ellevset   97 077 595   geir.ellevset@statkraft.com
    Lagleder   Anny Hovde Moen   93 027 327   anny.hovde.moen@stfk.no
    Trener   Linda Rønning Munkvold       lindaronning@hotmail.com
    Trener   Katrine Kjøllesdal       post@katrinefoto.no
                 
Gutter 2008 (G10)   Lagleder   Aud Irene Vinsnesbakk   93 051 863   audvinsnesbakk@gmail.com
    Trener   Monica Tønnesen Dahle   93 642 604   monica.tonnesen.dahle@gmail.com
    Trener   Siri Svestad   40 214 481   sirroline@hotmail.com
                 
Jenter 2009 (J9)   Lagleder   Elisabeth K. Ulsund   93 499 550   elisabethkulsund@gmail.com
    Trener   Elisabeth K. Ulsund   93 499 550   elisabethkulsund@gmail.com
    Trener   Lisa Marie Flatmo-Fenne   944 87 669   lisa.m.flatmo@hotmail.com
                 
Gutter 2009 (G9)   Lagleder   Jannike Lund   95 174 764   jalund17@gmail.com
    Trener   Victor Ekpete   90 089 001   vekpete@online.no
    Trener   Beate Nergård   97 592 599   beatenergard@hotmail.com
                 
Jenter 2010 (J8)   Lagleder   Ann Helen Nilsen   93 211 250   annhelen2015@gmail.com
    Trener   Ann Karin Skjønberg   90 126 727   anka@statoil.com
    Trener   Ellinor Heggset   41 540 253   ellinor.heggset@rise-pfi.no
    Trener   Linda Spjøtvold       lindaspjoetvold@hotmail.com
                 
Gutter 2010 (G8)   Lagleder            
    Trener            
Jenter 2011(J7)   Lagleder   Lisbeth Inderø   90 882 383   lisbethindero@hotmail.com
    Trener   Lene Granbo Midttun   92 620 643   lene_granbo@msn.com
                 
Gutter 2011 (J7)   Lagleder   Elisabeth Brox   98 062 583   elisab_brox@hotmail.com
    Trener   Monica Tønnesen Dahle   93 642 604   monica.tonnesen.dahle@gmail.com
                 
Mix 2012   Lagleder   Tajma Delic - Berge        
    Trener   Linn Solberg   92 66 07 84   linn_jeanette72@hotmail.com
    Trener   Helle-Marie K. Langørgen        

 

 

HEIMDALSHALLEN

Anders Hårstads vei 2,

7072 HEIMDAL

KART

e-Post

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift