Heimdal Håndball - Håndball

Styret

Styret

Styret for Heimdal Håndball 2018-2019

Leder

Bjørn C. Finseth

905 44 736

leder@heimdal-handball.no

Nestleder

Anita Olsøybakk Olden

950 50 677

anita.olden@gmail.com

Sportslig leder

Camilla Wesche

952 93 650

sportslig@heimdal-handball.no

Sekretær

Kjersti Risem-Johansen

918 33 118

kjersti@risem-johansen.no

Økonomi

Aud Irene Vinsnesbakk

930 51 863

regnskap@heimdal-handball.no

Materialforvalter

Mats Molden

414 63 970

mats_molden@hotmail.com

Dugnadsansvarlig

Morten Lønseth


mo-loens@online.no

Dommeransvarlig

Håvard Flasnes

90871 771

hflasnes@online.no

Utdanningsansvarlig

Håvard Flasnes

90871 771

hflasnes@online.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift